Jsme profesionální a kreativní studio.
Nabízíme kompletní webové služby od designu po SEO.

Naše služby

Webové studio Viasors nabízí kompletní webové a analytické služby pro každého, kdo se chce dostat do popředí trhu a zviditelnit své úsilí. Heslem našeho týmu je efektivita. Jsme schopni zrekonstruovat Váš dosavadní web s cílem zefektivnit jeho výsledky a postavení, či vystavět web nový se všemi prvky, které patří k úspěšné internetové prezentaci.

Víme, co funguje. Úspěšný web stojí na 5 pilířích – kvalitní kód, důmyslná grafika, cílený text, pečlivá optimalizace a následná péče. Všechny tyto kroky srozumitelně vysvětlíme.

Programování

Na programátorských kvalitách stojí většina práce, ovlivní rychlost a správné zobrazení stránek ve všech prohlížečích i rozlišení (včetně mobilních zařízení). Současně zaručí spolehlivost webových aplikací a doplňků. Zásadní vliv má však na tzv. přístupnost stránek, jež otevře bránu tělesně postiženým, včetně nevidomých.

Pro bližší informace klikněte
Kódování (x)html, css. Programování ASP .NET + MS SQL. Funčkní prvky Java script a ajax

Grafické práce

Grafické pojetí webu není pouze o líbivých prvcích, ale také o důmyslném rozložení stránek. Správná grafika musí poutat a současně napomáhat při orientaci návštěvníka, intuitivně ho navádět k dalším krokům. Jak udržet zákazníka déle jak 5s na Vašem portálu? Rádi Vám to ukážeme. PS. Jak dlouho jste na tom našem?

Pro bližší informace klikněte
Tvoříme webdesign, corporate design, loga, tiskoviny

Psaní textů

Text prodává. Platí to ale u každého textu? Základ efektivního copywritingu tvoří znalost marketingové propagace a skutečných potřeb návštěvníků. Pouze s pochopením cílové skupiny a smyslu Vašeho zájmu copywriter buduje důvěru a odlišuje Vás od konkurence. Výstavba patřičného textu se samozřejmě odráží i ve výsledcích optimalizace. V naší nabídce naleznete i korektury textů, které se soustředí na správnost gramatiky, stylistiky a validitu marketingového jazyku.

Pro bližší informace klikněte
Tvoříme popis firmy a jejích cílů, informace o výrobcích a službách, reklamní propagace, PR články, tiskové zprávy, korektury textů

Optimalizace (SEO)

Pečlivá optimalizace zaručí, že se zvýší návštěvnost Vašeho webu. Více návštěvníků, více tržby, to je logika celého procesu a podstatná součást kýženého úspěchu. Na jeho pozadí stojí hloubková analýza postavení webu ve vyhledávačích, rozbor klíčových slov, budování zpětných odkazů, kvalita textu a další.

Péče o web

Díky analytickým šetřením jsme schopni určit, jak dlouho tráví návštěvníci čas na Vašem webu, co je přesně zajímá, či jaká je návratnost vložených investic. Pomáháme udržovat pozice stránek ve vyhledávačích, či zavádět nejnovější trendy do všech kroků projektu.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně dle potřeb. Váš úspěch znamená i náš úspěch.


Kontaktní informace

mobil  +420 606 635 098
email proft@viasors.com
icq 588-079-400

Napsali o nás

Rychlé a profesionální jednání a ochota řešit projekt v časové tísni s velmi uspokojivým výsledkem.

DISA s.r.o.


KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem o naše služby, nebo si nevíte s něčím rady? Neváhejte a napište nám. Rádi Vám pomůžeme.